K zamyšlení

Tenhle článek bude o snaze vás malinko inspirovat.Chtěla bych vás naučit, jak si věřit. Nikdy jsem si moc nevěřila. Teď se to trošku zlepšilo, ale pořád to není nic převratného. Vždycky jsem se bála udělat nějaký krok, vždycky jsem se bála, že udělám nějakou chybu. Co když se rozhodnu špatně? Co když toho budu litovat? Co když to udělám a objeví se něco lepšího? Co když… Poznáváte se? Já jo. To jsem byla já. Ale špatně je, klást si tyhle otázky.

Představte si, že máte krásnou zahradu, na ní máte nádherný zelený trávník a najednou se vám tam začnou dělat krtince, všude. Krtince, které tu krásnou zahradu kazí. Tyhle otázky jsou jako ty krtince. Pamatujte, že všechno, co kdy uděláte a co se kdy stane, má nějaký důvod. A co je hlavní: posune vás to! Vždycky!

Hlavní je – nebát se toho.

Každý v sobě má nějakého bubáka. Každý se něčeho bojí. Já se třeba bojím špatných rozhodnutí. Ale co by to bylo za život, kdyby se člověk jen bál? Byl by to život o ničem. Dělejte, co vás baví, co vás naplňuje, co dělat chcete. Udělejte nějakou změnu, když chcete. Vždycky to bude dobrý krok. Možná mi nevěříte, ale v životě můžete být, čímkoliv budete chtít. Cokoliv si přejete, se vám splní, jen to chce změnit způsob myšlení. Máte na to!

Rozhodla jsem se udělat změnu, aniž bych dávala těmhle krtincům v mé hlavě význam a přestěhovala jsem se pryč. Úplně jiné město, úplně jiní lidi. Úplně něco nového. A tak jsem se vlastně dostala k tomuhle blogu skrze který, vám chci dodávat odvahu a popohnat vás dál. To, že jsem se přestěhovala, v tomhle kontextu není nic převratného, ale naprosto mi to změnilo život. V dobrém slova smyslu. Tím vám chci říct, abyste se nebáli a taky pro sebe něco udělali. Jestli čekáte na nějaké až, tak se na něj vykašlete. Žádné až není, je jen TEĎ 🙂

K zamyšlení:

Říká se: „Prožij každý svůj den, jako by byl tvůj poslední.“ A co to vlastně znamená? Chápete slova, ale chápete i význam?

Sdílejte můj článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *