Předvánoční

Tento článek měl být původně o celém „úžasném“ postupu lékařů od začátku mých bolestí až do zjištění, že mám nádor. Článek už mám napsaný, ale rozhodla jsem se ho z bezpečnostních důvodů – jelikož jdu na operaci až na začátku ledna – nepublikovat.  Ale hned po operaci, článek zveřejníme, protože by všichni měli vědět, jak to u nás ve zdravotnictví chodí…ale o tom až potom.

Předvánoční, vánoční i to povánoční období trávím u své rodiny s přítelem. V pondělí jsem se byla stříhat. Byla jsem ostříhat mé vypěstované dlouhé vlasy 🙁 . Nejsem úplně nakrátko, je to taková velmi krátká podkova, jen vzadu to mám vyholené dle pokynů, které jsem dostala. Prý to nevypadá vůbec špatně, mně se to nelíbí. Nebudu lhát, budu si na to muset zvyknout, ale vlasy jsou jen vlasy, ty dorostou. Zdraví je důležitější. Ale ženy mě určitě chápou…nakrátko jsem byla jen jako miminko. Ale musím to brát pozitivně, aspoň mám nějakou změnu. Třeba si na to zvyknu a budu chodit už jen nakrátko (ne to asi ne :-D). Jinak pletu (ano, pořád tu samou šálu), jde to pomalu, když jste unavení a bolí vás ruka. Ale už ji dokončuju a budu začínat plést další. Dále jste si mohli povšimnout, že jsem se přestěhovala na nové VLASTNÍ stránky! Hurá. Budu tam publikovat články a hlavně bych to chtěla spojit s prodejem mých výrobků, což jsou zatím lapače a náramky z minerálů a korálků, ale mám toho v plánu mnohem víc, jen to nechci zakřiknout, to ale asi až po operaci. Když totiž nepletu nebo nepíšu tento článek, tak spím, pořád jen spím, jsem strašně unavená (jako bych teď ty čtyři měsíce neprospala nebo co :-D). A mám takové tušení, že mně toho spánku v budoucnu pořád ještě čeká dost. Dárky letos moc neřešíme, budeme hlavně rádi, že budeme všichni spolu. A hlavně nesmíme myslet na to, že to je jen jedno velké čekání a jak to asi dopadne.

Takže Vám všem přeji krásné prožití vánočních svátků, hodně klidu a hlavně ať se Vám mé nové webové stránky líbí!

Jo a ze všeho nejvíce Vám přeju zdraví, to je jediné, co si člověk nekoupí a váží si ho, až když je nějaký problém. Takže hodně zdraví!!!

Sdílejte můj článek

2 komentáře u „Předvánoční

    1. Děkuji moc. Všichni se snažíme zůstat pozitivní a že všeho nejvíc pomáhá černý humor 🙂
      Krásné Vánoce 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *