Za poslední týden…

Především bych Vám všem chtěla poděkovat za zájem o mé články a hlavně o ten poslední, který překonal přes 100 vidění!!! Pro některé blogery to může být málo, pro mě je to obrovský posun a jsem za to opravdu moc ráda. Je to můj první blog a mám ho teprve chvíli. Těší mě, že mé myšlenky jdou dál a nezůstávají v mé hlavě. Je to takový malý proces čištění :-D. Taktéž děkuji za Vaši odezvu…Děkuji.

Za poslední týden se toho moc neudálo. Bolesti se mi bohužel zhoršily a tak jsem byla až na pár dní celou dobu doma. Což mě přivádí k myšlence jak moc špatné je přílišné přemýšlení. Odjakživa nad vším až moc přemýšlím a někdy je to opravdu na škodu. Zbytečně si tělo stresuju. Člověk si někdy až přeje být hloupý, aby mu to všechno bylo jedno. 

Takže abych zahnala špatné myšlenky, spojila jsem všechny zbytky lapače do jednoho, už jen chybí přidat tam peříčka a bude hotový. Výsledek pak uvidíte na Facebooku, kterému jsem se za poslední týden taky moc nevěnovala, což mě mrzí a slibuju, že to napravím. Dále jsem si pouštěla maraton gilmorek, když jsem zrovna nespala. Ty jsou na zahnání myšlenek ideální. I když je mám několikrát zkouknuté, pořád mě baví a dokážu u nich vypnout. A co těch pár dní, kdy jsem nebyla doma? Šla jsem vzdát dík (nebo zanadávání) za poslední rok, jen jsem se tam otočila. Byla jsem na magnetické rezonanci. V tunelu jsem byla hodinu, bylo to maximálně nepříjemné a co víc? Kontrastní látka není oranžová ani zelená. No věřili byste tomu? Nebudu lhát…trošku mě to zklamalo. No a třetí místo, kde jsem se otočila byly vánoční trhy v Brně (teda alespoň část z nich J). Nejvíce se mi líbí výzdoba na Svoboďáku, není vůbec přeplácaná, taková čistá. A když jsem viděla osvětlenou šalinu, začala jsem se smát. Vypadala opravdu roztomile. Jak málo stačí ke štěstí :-D. I když si myslím, že je osvětlená jen proto, aby ji viděli i ti, kteří to přeženou s turbomoštem…

Prosinec mám ve znamení lékařů, tak se snad udá i něco zajímavějšího, o čem budu moct napsat. Ani nevíte, jak se těším, až tohle všechno skončí a poletím k moři, kde jsem nikdy v životě nebyla. Napíšu Vám od něj a tenhle blog se stane částečně cestovatelský. Už se nemůžu dočkat, až uvidím to krásné tyrkysové moře. Už aby to bylo!

Mějte se krásně a nezapomeňte mi napsat, co zajímavého se událo Vám :-).

Sdílejte můj článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *